Autorką marki Bunny Blanc, jest doświadczona projektantka, główny projektant marki Kris Line Katarzyna Dacyszyn – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, wydziału Projektowania Tkaniny i Ubioru. Kojarzona jest z branżą bieliźnianą, głownie dzięki ogromnej ilości projektów, powstałych podczas współpracy z eksportującą na cały świat firma Kris Line. Także dzięki udziałom w konkursach dedykowanym bieliźnie, czy prezentacji na Fashion Philosophy, Fashion Week Poland.

Ma na swoim koncie publikacje i wywiady w magazynach branżowych. Zasiadała również w jury obok duetu „Paprocki-Brzozowski” podczas konkursu „Złota Nitka”, komentowała edycje Fashion Week’a w Chilli Zet i radio Eska.

Wszechstronne zainteresowanie modą i kreacją, oraz chęć tworzenia rzeczy własnych, nie zamykają jednak artysty w wąskiej specjalizacji. Doświadczanie innych dziedzin zrodziło potrzebę własnego miejsca w wirtualnej przestrzeni.

Przestrzeń „Bunny Blanc” to inny świat, na którego polu prezentowane są efekty działań projektantki, przy współpracy z fotografami i zespołem. Właśnie w tym świecie jesteś! Wystarczy podążać za Króliczkiem…